Nietypowe rozwiązania kuchenne

Kuchnie niemieckie

Nie są to zwykłe rozwiązania aranżacyjne. Kuchnie niemieckie to dokładnie przygotowana odpowiedź i propozycja dla konkretnego wnętrza - uwzględniająca jego potencjał, potrzeby oraz możliwości. Właśnie dlatego aranżacje stworzone przy pomocy naszych mebli ujmują swoją funkcjonalnością oraz oryginalnym designem, w pełni harmonizującym z charakterem pomieszczenia. Jeżeli takich właśnie rozwiązań poszukują Państwo dla swojego domu - zapraszamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy przekonani, że stworzymy dla Państwa aranżację marzeń.

Urządzenia kuchenne FHU Grzegorz Frąckowiak

Robot kuchenny KitchenAid

Celem naszej działalności jest wyposażenie gospodarstw domowych i obiektów zajmujących się działalnością gastronomiczną w wielofunkcyjne urządzenia, które znacznie usprawnią przygotowywanie posiłków. FHU Grzegorz Frąckowiak ma do zaoferowania np. bardzo efektywny i wydajny robot kuchenny KitchenAid.

Organizacja komuni w Sosnowym Dworze

Komunia Warszawa

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować imprezę rodzinną? Zależy Ci na tym, aby było ono pod każdym względem dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań? Jeżeli tak, to komunia w warszawskim Sosnowym Dworze z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sala i plener, doskonałe menu oraz profesjonalna obsługa to nasze ogromne atuty. Zapewniamy, że dzięki nam będziecie mogli spędzić ten czas w bardzo spokojnej atmosferze, która zapewni Wam wszystko, co niezbędne do tego, by cieszyć się urokiem chwili.